Kokoonpano 2021->

Puheenjohtaja
Mika Niskanen (kv. yhteydet) 040 567 5485 mika.niskanen(at)pyoraily.fi
Jäsenet:
Björn Palm (kortisto, rikkomukset) 040 580 0957 bjorn.palm(at)pyoraily.fi
Pekka Luhtala (maantie, reilupeli, tasa-arvo) 0500 366 486 pekka.luhtala(at)pyoraily.fi
Hannu Autio (maastopyöräily) 0400 635 032 hannu.autio(at)pyoraily.fi
Jyrki Terävuo (rata)  050 331 0111 jyrki.teravuo(at)pyoraily.fi
Immo Laine (BMX) 040 521 3277 immo.laine(at)pyoraily.fi
Jaakko Kontula (välineet, mitat ja mittaaminen) 040 466 8414 jaakko.kontula(at)pyoraily.fi
Asko Angervo (Trial) 040 565 4877 asko.angervo(at)pyoraily.fi

Sääntö- ja tuomarivaliokunnalle voit lähettää viestin palautelomakeella.